Sonte këtë ndeshje të Ligës së Kampionëve mund ta shikoni në Klan Kosova

Sonte luhen edhe dy ndeshje tjera të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja më interesante e kësaj nate do të jetë në Itali, ku në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’, Napoli do të përballet me Barcelonën.

Kjo ndeshje e cila fillon në ora 21:00 do të transmetohet në Klan Kosova, Art Sport 1, Tring Sport 1 dhe RTSH Sport.

Ndërsa ndeshja tjetër do të jetë ajo në mes Portos dhe skuadrës londineze, Arsenal.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 21:00.