Basketball: Sot Kosova përballet me Azerbajxhanin

Një ndeshje e rëndësishme në kuadër të parakualifikimeve për Botëror do të zhvillohet sot në ora 11:00 të mëngjesit.

Kosova do të përballet me Azerbajxhanin në Baku.

Dardanët kanë fituar ndaj Irlandës me rezultat 83:75, ndërsa synojnë fitore edhe sot ndaj Azerbajxhanit.

Ndeshja Kosovë – Azerbajxhan fillon në ora 14:00 (11:00 me kohën tonë) dhe transmetohet në Kujtesa Sport 1.