Mbyllet me barazim ndeshja mes Llapit dhe Prishtinës

Ka përfunduar 0-0 ndeshja mes Llapit dhe Prishtinës.

Me këtë rezultat, Llapi ndodhet në vendin e dytë me një pikë më pak se Ballkani.

Ndeshjen tjetër Llapi luan ndaj Feronikelit 74.