Ky është 25 vjeçari që u vra mbrëmë në Shqipëri (FOTO)

Ky është Madrit Ulqinaku, që mbeti i vdekur mbrëmjen e të mërkurës në Elbasan si pasojë e një atentati. 

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:50, në lagjen “Kongresi”, Elbasan, ku sipas policisë pas një konflikti për motive të dobëta midis disa të rinjve, dyshohet se shtetasi K.SH, rreth 20 vjeç, ka qëlluar me armë zjarri pistoletë dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi Madrit Ulqinaku.

Policia po bën krehjen e zonës për kapjen e autorit, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja.