Llapi shkatërron Ballkanin në Zahir Pajaziti

Skuadra e drejtuar nga Tahir Batatina, KF Llapi ka fituar ndeshjen ndaj Ballkanit.

Llapjanët fituan ndeshjen me rezultat 5-3.

Në këtë ndeshje shkëlqeu Hyseni, Namani dhe Januzi.

Nga 2 gola shënuan Muhamet Hyseni dhe Lum Namani, ndërsa 1 Januzi.