Sonte Liga e Kampionëve

Kompeticioni më i madh i futbollit në botë, Liga e Kampionëve rikthehet sonte me dy ndeshje interesante.

Finalisti i vitit të kaluar, Inter do të përballet me Atletico Madridin, në stadiumin ‘Giuseppe Meazza’.

Ndërsa ndeshja tjetër luhet në ‘Philips Stadion’ mes PSV-së dhe Dortmundit.

Të dy këto ndeshje fillojnë nga ora 21:00 dhe transmetohen në Art Sport dhe Tring Sport.