Një person goditet me sëpatë në kokë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është goditur më sëpatë në kokë.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë.

Tutje, policia bën me dije se është arrestuar i dyshuari në lidhje me këtë ngjarje.

“Pas një pune intensive të hetuesve me datë 28. 02. 2024, është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari:  – I. I. i lindur 1983.  Pas intervistimit të dyshuarit nga hetuesit, me urdhër të Prokurorit shtetit i dyshuari është ndaluar për 48- orë”, thuhet në njoftim.