Përmbledhje e paraqitjes fantastike të Yamal ndaj Brazilit (VIDEO)

Spanja dhe Brazili u përballën mbrëmë në një ndeshje miqësore e cila përfundoi 3-3.

Lotjari i ndeshjes ishte Lamine Yamal i cili kishte paraqitje të jashtëzakonshme.

16 vjeçari i Barcelonës asistoi në golin e dytë, fitoi penalltinë e Spanjës, dhe bëri pasimin e fundit te momenti kur Carvajal fitoi penalltinë.

Më poshtë video: