Fushë Kosovë: Bie ashensori nga kati i dytë, disa persona lëndohen

Disa persona kanë mbetur të lënduar në Fushë Kosovë si pasojë e defektit të një ashensori.

Nga banorët thuhet se në kompleksin Eliza, në Fushë Kosovë, ashensori ka rënë nga kati i dytë në zero dhe ka 6 persona të lënduar.

Ende nuk ka informacione zyrtare nga Policia e Kosovës.

PodujevaSot do të ju mbajë të informuar për rastin.