Vetura godet motoçiklistin (FOTO)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në qendër të Prishtinës.

IndeksOnline ka siguruar  pamje nga ky aksident ku shihet se motoçiklisti ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga vetura.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit dhe po merret me rastin.