Ndërron jetë gruaja e Enver Malokut (FOTO)

Ka ndërruar jetë gruaja e Enver Malokut, Hava (Ajvazi) Maloku.

Më poshtë njoftimi:

Varrimi i Hava (Ajvazi) Maloku do të bëhet këtë të shtunë, në orën 13:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë.

“Pritjet për ngushëllime bëhen në Hotel Grand në Prishtinë, ditën e diel, të hënë dhe të martë, nga ora 10:00 deri në orën 17:00”,